KONST / Litografier / Färglitografi 14046286
nr 1404 6286
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 265/300. Motivet: 48x39, yttermått inklusive ram: 69x56 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:34:42
16/6 16:13:25
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon